מה הם העקרונות שיש אחריו את המיקום הליהוק של יציקה מכני

מה הם העקרונות שיש אחריו את המיקום הליהוק של יציקה מכני

בהתבסס על הניסיון המחקר והייצור של התיאוריה התמצקות של יציקה מכני, העיקרון צריך להילקח בחשבון בעת קביעת המיקום השוטף.

1, חלק חשוב של הליהוק מכני יוצב בחלקו התחתון. המתכת התחתון של הליהוק מכני פני השטח למוצק תחת הלחץ הסטטי של המתכת העליון והוא מכווצים וקומפקטי.

2, חשוב עיבוד פני השטח צריך להיות למטה או זקוף המדינה. הניסיון מראה כי נקבוביות, תכלילים מתכתיים, פגמים אחרים מופיעים על גבי המשטח כלפי מעלה, פני השטח כלפי מטה או והחזית הצדדית בדרך כלל חלקה יחסית, האפשרות של פגמים קטנים, השטח אודיטינג אישי חייב להיות כלפי מעלה, צריך להיות המתאימה להגדלה עיבוד שוליים כדי להבטיח כי לאחר עיבוד לא מופיע פגמים. מגוון של הכלי מכונת מיטה פני השטח מפתח, אסור להיות גרענת, נקבוביות, סיגים בורות, סדקים, הצטמקות, פגמים אחרים, ודורש הארגון צפופה ובעל מראה אחיד, כדי לוודא כי הערך קשיות בטווח שצוין.

3, כך שהמטוס מכני של מטוס גדול למטה או מוטה. עבור יציקות פלאט גדולים, ניתן להשתמש על מנת להגדיל משטח מתכת המהירות עולה, כדי למנוע פגמים הצלקת הצלקת חול הטיית. הטיה לרדת גשם זלעפות, לפי גודל ארגז החול, ערך H נשלטת בדרך כלל ב-200 ~ 400 מ מ טווח.

4, עליך לוודא כי הליהוק יכול להיות מלא. לקבלת יציקות עם קירות דקים חלקים, צריכים להיות ממוקמים בחלק התחתון החלקים דקות קיר או לטפל בו שלא הממוקמת מתחת המסלול מוזג כדי למנוע פגמים כגון מזיגת או coldting.

5, צריך להיות תורמת המילוי של יציקה מכני. הצטמקות של הסגסוגת או העובי של המבנה הליהוק הוא לא אחיד ונוטים התכווצות, התכווצות הליהוק להעניק עדיפות התנאים מסדר התמצקות, כדי להקל על המיקום של משכימי קום, לשחק את התפקיד של כרטיס riser.

6, כדי למנוע תלויה חול, תלוי חול חול או זיז הליבה, קל תחת הליבה, תיבת הבדיקה. הניסיון מראה לחולות התלויים בתיבת, זורמים לאט להתמוטט. . זה לא נוח למקום הליבה לתלייה על החצי העליון. זיז חול הליבה אינו יציב, קל להטות את תחת הפעולה של ציפה מתכת, זה כדאי לנסות להימנע. בנוסף, כדי לטפל הליבה, התיבה, את הנוחות של פיקוח.

7, צריך להיות מיקום תיבת, הליהוק מיקום והמיקום הליהוק מכני קירור עקבית. היפוך העובש אינו רק כמות גדולה של העבודה, אך גם קל לגרום תנועה הליבה חול, מתוך החול, אפילו אש, פגמים אחרים.