מה הם העקרונות של המיקום הליהוק של יציקות מכונות?

מה הם העקרונות של המיקום הליהוק של יציקות מכונות?

על-פי התיאוריה התמצקות של הכלי מכונת יציקה המחקר והייצור לחוות, כדי לקבוע את שהמיקום שפיכת לשקול את העיקרון.

1, חלק חשוב של הכלי מכונת הליהוק יוצב בחלקו התחתון. מכונות יציקות המתכת התחתון של הכלי מכונת פני השטח למוצק תחת הלחץ הסטטי של המתכת העליון והוא מכווצים וקומפקטי.

2, חשוב עיבוד פני השטח צריך להיות למטה או לעמוד זקוף. הניסיון מראה כי נקבוביות, תכלילים מתכתיים, פגמים אחרים מופיעים על גבי המשטח כלפי מעלה, ולא השטח כלפי מטה או והחזית הצדדית בדרך כלל חלקה יחסית, האפשרות של פגמים קטנים, השטח אודיטינג אישי חייב להיות כלפי מעלה, צריך להיות המתאימה להגדלה עיבוד שוליים כדי להבטיח כי לאחר עיבוד לא מופיע פגמים. מגוון של הכלי מכונת מיטה פני השטח מפתח, אסור להיות גרענת, נקבוביות, מכונות יציקה סיגים בורות, סדקים הצטמקות ואת פגמים אחרים, ודורש הארגון צפופה ובעל מראה אחיד, כדי לוודא כי הערך קשיות בתוך טווח שצוין.

3, כך המטוס מכונה של מטוס גדול למטה או מוטה. עבור יציקות פלאט גדולים, ניתן להשתמש על מנת להגדיל משטח מתכת מהירות העולה, מכונות יציקה, כדי למנוע פגמים הצלקת הצלקת חול הטיית. הטיה לרדת גשם זלעפות, לפי גודל ארגז החול, ערך H נשלטת בדרך כלל ב-200 ~ 400 מ מ טווח.

4, עליך לוודא כי הליהוק יכול להיות מלא. לקבלת יציקות עם קירות דקים חלקים, צריכים להיות ממוקמים בחלק התחתון החלקים דקות קיר או לטפל בו שלא הממוקמת מתחת המסלול מוזג כדי למנוע פגמים כגון שפיכת, קר ההפרדה וכן הלאה.

5, צריך להיות מועיל הכלי מכונת יציקה הצטמקות. הצטמקות של הסגסוגת או העובי של המבנה הליהוק הוא לא אחיד ונוטים הצטמקות, מכונות יציקה הצטמקות הליהוק צריך לתת עדיפות לתנאי מסדר התמצקות, להקל על המיקום של משכימי קום ולשחק ה-r ole של הגבהה.

6, כדי למנוע תלויה חול, תלוי חול חול או זיז הליבה, קל תחת הליבה, תיבת הבדיקה. הניסיון מראה לחולות התלויים בתיבת, זורמים לאט להתמוטט. מכונות יציקה זה לא נוח למקום הליבה לתלייה על החצי העליון. זיז חול הליבה אינו יציב, קל להטות את תחת הפעולה של ציפה מתכת, זה כדאי לנסות להימנע. בנוסף, כדי לטפל הליבה, התיבה, את הנוחות של פיקוח.

7, צריך להיות מיקום תיבת, שפיכת המיקום ואת הכלי מכונת קירור עמדה עקבית. להעיף התבנית אינה רק כמות גדולה של כוח עבודה, אבל גם קל לגרום תנועה הליבה חול, מכונות יציקה מהחול, ואפילו אש, השני פגמים.