שסתום השלכת תהליך הייצור כולל את התכונות הבאות

הליהוק שסתום תהליך הייצור כולל את התכונות הבאות:

① שסתום הליהוק תהליך ופיקוח תהליך הייצור הוא מורכב יותר.

שסתום הליהוק ריק הוא מבנה מורכב בשם חתיכות דקות קיר מעטפת. יציקות דורשים משטח חלק, השליכו מילה ברורה, במיוחד כדי יש פגם צפופה. על מנת לענות על הדרישות שלעיל, הליהוק צריך לקחת סדרה של אמצעים טכניים, כגון ושימוש בחומרים דוגמנות refractibility גבוהה ושליטה של חול מים, מידול צריך להיות בשכבות כדי להבטיח קשיות חול, השימוש של מערכת שווי סביר פינת רח' rict בקרת מהירות שתשפוך וטמפרטורה. בשל הדרישות הטכניות גבוהה, תהליך הליהוק של שסתום הליהוק הוא מסובך יותר הליהוק כללי.

בנוסף, הליהוק שסתום בנוסף בדיקת הגודל, מיקום דיוק, מראה, וכמה יש את מיקרו, תכונות מכניות, עמידות בפני קורוזיה, שאינו הרסני בדיקה של בחינות אחרות, אז הבדיקה הליהוק שסתום תהליך מורכב יותר.

② שסתום הליהוק של המחשב כדי להתקין יותר קשה

שסתום הליהוק המבנה, הצורה היא מורכבת יותר, חלקים מסוימים הם חתיכות רזה, דקיקה, קשיחות המסכן. בעת עיבוד שבבי מחשב, מיצוב, מחבר חובק למעקה קשים יותר, לעתים קרובות כל כך צריך מתקן מיוחד מורכבים.

. חלקים מסוימים שסתום, המיקום של פני השטח הבסיס של דיוק נמוך, חספוס פני שטח גבוהה ולעיתים אף השימוש של מיקום משטח ללא עיבוד. העיבוד של איטום השטח וחלקים אחרים של דיוק, חספוס פני השטח דרישות גבוהות מאוד, שקשה להבטיח את האיכות של עיבוד. לכן, על מנת לענות על הצרכים של התהליך, לעיתים קרובות צריך לשפר הדיוק של מיקום משטח ולהפחית את החספוס של פני השטח, או בעיבוד ללא עיבוד פני השטח של פני השטח מיקום, אשר יגבירו את המורכבות של השסתום תהליך הייצור.

③ שקשה עיבוד מחשב

בשל מגוון רחב של שסתום חומרי יציקה, בנוסף למגוון ברזל יצוק, פחמן פלדה, רוב עוצמתה גבוהה, עמידות בקורוזיה וחומר קשה גבוהה חיתוך ביצועים גרועים, קשה להשיג את החלקים הדרושים של מהירות העיבוד חספוס פני השטח ודיוק g הליהוק שסתום אטימה דיוק משטח הצורה הגיאומטרית ודרישות חספוס פני השטח הם גבוהים, ובכך מגדילים את הקושי של שסתום הליהוק עיבוד שבבי. במקביל, השסתום השלכת לחיתוך ביצועים העניים, אלא גם כדי הליהוק שסתום מעבד שיטות, חומרים כלי, חותכים את כמות הטכנולוגיה והציוד, אז הביא הרבה בעיות חדשות.

הליהוק שסתום ייצור מאפייני תהליך, תהליך הייצור הליהוק שסתום תהליך הבדיקה מורכבת יותר, השסתום הליהוק של המחשב כדי להתקין יותר קשה, הליהוק שסתום עיבוד שבבי קשה.