מצב פעולה ואת היתרונות והחסרונות של תהליך הליהוק רכב

מצב פעולה ואת היתרונות והחסרונות של תהליך הליהוק רכב

כאשר הטיפול החום של רכב השלכת, זה נמוך מאוד נקודת התכה, קל יותר להתמודד עם התחממות יתר, ההבדל טמפרטורה לאחר חימום הוא קטן יחסית, רכב יציקה על הדיוק של הדרישות מד חום גבוהות מאוד, אם חימום לאחר הבידוד סטייה גדולה יחסית, אז לא יכול להשלים את המטרה של חיזוק, אנו יכולים לראות, שליטה של מתכת חמה למות הליהוק הטמפרטורה היא המפתח התהליך כולו, לאחר מספר בדיקות אישר כי הפעולה הידנית של טמפרטורה, זמן הוא קיומו של קשר, אם הטמפרטורה הזדקנות היא גבוהה יחסית, אז הפעם בידוד יהיה קצר, אם הטמפרטורה הזדקנות היא נמוכה יחסית, אז הפעם בידוד תהיה סיומת מסוימת, עם הדרך הראשונה להתמודד עם המקרה עבור כמויות גדולות הייצור הוא סוג מאוד דיסקרטית, השליטה של איכות המוצר הסופי, ולהפוך השימוש הדרך השנייה המוצר קצב המעבר חל שיפור, אך גם כדי להבטיח את איכות התהליך המוצר.

היתרונות של הליהוק למות כוללים הליהוק עם דיוק מידותיו מעולה. בדרך כלל זה תלוי בחומר הליהוק, ערך אופייני הוא בגודל 2.5 ס מ הראשונית כאשר השגיאה הוא 0.1 מ מ, ו השגיאה מתגברת על ידי 0.002 מ מ עבור כל נוספות 1 ס מ. Compared לתהליכים אחרים הליהוק, משטח יצוק הוא חלק, מעוגלים ברדיוס של 1-2 .5 מיקרון. תבניות עם עובי קיר של-0.75 מ מ יכול להתבצע ביחס ארגז חול או הליהוק למות קבוע. זה יכול ישירות להטיל את המבנה הפנימי, כגון ערכות משי, ספירלות, משטח גבוהה-כוח השפעה. יתרונות נוספים כוללים את היכולת להפחית או להימנע משני מהירות ייצור עיבוד שבבי, השלכת חוזק של MPa עד 415, יכול להטיל גבוהה ניידות מתכת.

החיסרון הגדול ביותר של הליהוק למות הוא העלות הגבוהה. הליהוק ציוד, תבניות, רכיבים הקשורים עובש יקרים מאוד יחסית לשיטות אחרות הליהוק. אז לייצור כלי רכב die-casting כאשר הייצור של מספר רב של מוצרים הוא חסכוני יותר. חסרונות אחרים כוללים: תהליך זה חל רק ניידות גבוהה יותר של מתכת, ועל איכות הליהוק להיות בין 30 גרם 10 ק"ג. ב הליהוק למות הרגיל, השחקנים הסופי של אצווה של יציקות תמיד תהיה נקבוביות. ולכן ניתן לבצע כל טיפול בחום או ריתוך, כי הגז בתוך הפער יהיה תחת הפעולה של חום הרחבה, וכתוצאה מכך מיקרו-פגמים פנימיים, בנוכחות אחר משטח.

שיטת הליהוק למות יש גם החסרונות הבאים:

(1) סגסוגות למות-שחקנים מוגבלים

עדיין צריך ללמוד את החומר, עובש החומרים ושיטות הפעולה.

(2) ציוד יקר

מכשור לייצור die-casting כגון die-casting מחשב, התכה כור, מחזיק הכבשן, die-casting עובש ועלויות אחרות הם די יקרים.

(3) airtightness המסכן של ליהוק

כמו להמיס דרך למילוי מהיר לתבנית die-casting, לייצר את התופעה של סערות, מקומיים להיווצרות נקבוביות או לכווץ חורים, המשפיעים על ההתנגדות של הבידוד. אין כרגע שיטת העיבור יכול לשמש כדי לשפר את האוויר ההידוק.