מנגנון של ערבוב חול פעולה של מכונות יציקה ארבע נקודות

מנגנון של ערבוב חול פעולה של מכונות יציקה ארבע נקודות:

הפונקציה העיקרית של החול-ערבוב של מכונות יציקה הוא לערבב את האבקה של כל קבוצה באופן שווה, זה הלחות ואת קליי לח, הדבק קליי מצופה במשטח חול, אשר הוא המופע של הסוג חול כדי להתאים הצורה. ישנם מספר סוגים של המיקסר קליי חול בשימוש יציקה מפעלים בסין: רולר סוג, רוטור, גלגל איזון סוג וסוג רציפה. ייצור בקנה מידה גדול של יציקות רכב יציקה, דרישות של חול מהיר ערבוב, חול באיכות טובה. המיקסר הרוטור-סוג גם מספק שתי הדרישות. אצוות ייצור ידני רבים אינם יציקה גדול מאוד, עדיין יש מספר גדול של רולר-סוג חול מיקסר.

הוספת אבקת פחם איכות החול הרטוב של מכונות יציקה יכול למנוע את הליהוק מיצירת חול דביק, אבל גם יכול להפחית את חספוס פני השטח של ליהוק באופן משמעותי.

מנגנון הפעולה שלה הוא בעיקר כדלקמן.

(1) תורת אוויר-סרט בידוד פחם נקי בחול המעצבת מייצרת הרבה הפחתת גז, אשר נוצרת על ידי הממשק חול/מתכת כדי ליצור שכבה של גז סרטים, אשר מונעת את ברזל מותך קידוח לתוך הנקבוביות תבואה חול של סוג חול.

(2) הגוף קולואיד איטום התיאוריה T-groove חול מסוג טבלה של אבקת פחם הופך מוצק, נוזל וגז ג'ל תלת-פאזי, ההרחבה של הגוף גליה יכול למנוע לחסום תבואה חול נקבוביות, מכונות יציקה ברזל מותך קידוח לתוך הנקבוביות תבואה חול.

(3) גז חמצון השבר הנפיצה של פחם נקי התאוריה פירוליזה בטמפרטורה גבוהה, שלב גז, וכתוצאה מכך כמות גדולה של הפחתת גזים, אשר יכול למנוע החמצון של ברזל נוזלי ולהימנע תגובה כימית בין תחמוצת ברזל קוורץ חול.

(4) פחמן בהיר הרטבה נגד התיאוריה לשפוך כאשר אבקת פחם במצע בדיקה חול ארגונייט שוקע הפחמן החיובי של חול, הופקד על פני דגנים חול, מכונות יציקה כך גרגרי החול הם לא שנרטבו על ידי הנוזל ברזל, מאוד יוקרתי ברזל נמנעת לחדור לתוך הנקבוביות תבואה חול באמצעות המתח. מן המנגנון של ברזל יצוק פלטפורמה, ידוע כי נדיפים, בהיר פחמן וקולה סיגים הם הגורמים כמשפיע העיקרי של ההשפעה של אבקת פחם על שליטה בחול.