מכני יציקות לייצר את הסיבה העיקרית עבור ההפרדה הקרה ושפיכה

יציקות מכניות לייצר את הסיבה העיקרית ההפרדה קר ושופכים

יש פער היתוך שלם על יצוק מכני, ואת קצה לרתך חלקה. פער זה נקרא קר. יציקות מכני מלאים בחוסר הליהוק המקומי, מכני הליהוק, סוף arc לא נשפך. יבש יציקה חול מוצק, במיוחד לא שלילי יצוק ברזל יצוק ברזל הוא המקרה, יציקות מכני נוטים ההפרדה קר ושופכה פחות מומים, וכתוצאה מכך פיסת הליהוק מכני.

סוג קצף מחומם, מפורקת, ואת המוצר הפירוק מחומם לטמפרטורה של מתכת מותכת לספוג חום, ובכך קירור מתכת מותכת. בנוסף, גז הפירוק מגביר את ההתנגדות של מילוי מתכת נוזלית. שני אלה גורם לירידה משמעותית של נזילות של נוזל המתכת, המהווה את הגורם העיקרי של הפרדה קרה ושופכים.

בנוסף, תוכנית לשפוך, לשפוך מבנה המערכת ואת תהליך לשפוך לייצר הפרדת קר, לשפוך גם יש השפעה מסוימת.

הליהוק מכני כדי למנוע צעדים: ① כדי לשפר את הטמפרטורה של מתכת מותכת לשפוך. טמפרטורת הליהוק של הליהוק מוצק צריך להיות לפחות 30 ℃ גבוה יותר מאשר הטמפרטורה הליהוק של הליהוק חול באותם תנאים, וזה מומלץ בדרך כלל להגדיל את הטמפרטורה של 30 עד 50 מעלות צלזיוס. ② הטיל לחץ שלילי מסוים. תחת הלחץ השלילי של הקיר יכול להפחית את המתכת נוזל מילוי כאשר ההתנגדות גז, כאשר קצף סוג של איכות טובה, צפיפות נמוכה חוזק גבוה, כמות הגז הוא קטן, יצוק סגסוגות אלומיניום יצוק לא יכול להיות הליהוק הלחץ השלילי. כאשר קצף איכות ירודה, יציקות הליהוק דורשים לחץ שלילי. יציקת מכונות יציקות משמשים בדרך כלל הליהוק הלחץ השלילי. ③ לבחור תוכנית לשפוך סביר ומזג מבנה המערכת. כגון השימוש העליון לשפוך נוזל המערכת, sprue חלול, כדי למזער את אורך הכולל של מערכת הליהוק, כך תהליך נוזל המתכת מקוצר, מילוי תהליך חלקה, כדי למנוע קר ושופכה פחות פגמים.