כיצד לשלוט טמפרטורת שופך של יציקות Valve?

כיצד לשלוט על טמפרטורת השופכה של יציקות שסתומים?

מדי שנה בייצור יציקות שסתום, לעתים קרובות בגלל הליהוק יציקות גרוטאות טמפרטורה היוו כ 20%, הטמפרטורה הליהוק קשורה קשר הדוק איכות הליהוק, ולכן, כדי לשפר את התשואה של יציקות שסתום, אתה צריך לשלוט על טמפרטורת השופכה.

1, ערך הטמפרטורה הגבוהה ביותר. טמפרטורת השופכה הגבוהה תגרום לעליית סוג החול, במיוחד עם יציקות ליבות חול מורכבות, כאשר טמפרטורת 1420 לשפוך כאשר הגרוטאות מוגברת, לשפוך טמפרטורה של 1460 שאן פסולת עד 50%. לכן, הטמפרטורה הליהוק הגבוהה ביותר צריכה להיות תחת שליטה 1420 שאן.

2. הטמפרטורה הנמוכה ביותר. כאשר טמפרטורת השופכה היא מתחת ל -1,380 שאן, הנקבוביות הקטנות של כל מונומר יימצאו מתחת לפני השטח של ברזל יצוק, וקוטר החור הוא בדרך כלל 1. במקרים בודדים יש רק 1-2 חורים קטנים, אלה חורים יופיע גם עם כמות קטנה של סיגים נוזלי. התוצאות מראות כי פגם זה קשור לטמפרטורת השופכה, וכאשר טמפרטורת השופכה עולה על 1380 שאן, הפגם לא יופק על יציקות השסתום.

לסיכום, ניתן לראות כי טמפרטורת הליהוק צריך להיות נשלט בשנת 1380. בנוסף, הסיבה הנפוצה ביותר של טמפרטורת השופכה נמוכה היא כי לפני לשפוך, ברזל מותך מועבר ונשאר מצקת פתוחה במשך זמן רב. אובדן החום יכול להיות מופחת באופן משמעותי על ידי לשפוך את המכסה עם חומר adiabatic.