כיצד ניתן לשלוט הטמפרטורה יציקה של השסתום הליהוק?

כיצד ניתן לשלוט הטמפרטורה יציקה של השסתום הליהוק?

בכל שנה בייצור הליהוק שסתום, לעיתים קרובות עקב שפיכת טמפרטורה גרוטאות יצוקה על 20% של טמפרטורה הליהוק הליהוק, יציקת משטח איכות קשורה קשר הדוק, לכן, כדי לשפר את התשואה יציקה של השסתום, אתה צריך לשלוט במזיגה טמפרטורה.

1, שפיכת הטמפרטורה הגבוהה ביותר. שסתום השלכת שתשפוך טמפרטורה הוא גם גבוה יגרום חול, במיוחד עם גרעין חול מורכבים יציקות, כאשר מוזג ℃ ≥ 1420 טמפרטורה כאשר הפסולת גדלה, זורמים בטמפרטורה של 1460 ℃ כאשר הפסולת עד 50%. לכן, הליהוק הליהוק הטמפרטורה צריכה להיות נשלטת על ℃ 1420 הגבוהה להלן.

2, הטמפרטורה הנמוכה השוטף. שסתום השלכת כאשר הטמפרטורה השוטף הוא נמוך יותר מאשר 1380 ℃, לאחר עיבוד של ברזל יצוק מתחת לעור תוכלו למצוא חור אחד, קוטר החור הוא בדרך כלל 1 ~ 3 מ מ. במקרים מסוימים יש רק 1-2 חורים, החורים האלה יופיעו עם כמות קטנה של נוזל סיגים. מחקרים הראו כי פגם זה קשורה הטמפרטורה זלעפות, כאשר הטמפרטורה השוטף הוא גבוה יותר מאשר 1380 ° C, הליהוק שסתום לא יפיק פגמים כאלה.

לסיכום, ניתן לראות כי הליהוק הליהוק הטמפרטורה צריכה להיות נשלטת על 1380 ~ 1420 ℃. בנוסף, הטמפרטורה השוטף הוא נמוך מדי, שהסיבה הנפוצה ביותר היא לפני שפיכת, מותכת ברזל המצקת פתוח זמן רב תחבורה, להישאר ולעשות בחום. שסתום יציקה עם כיסוי מצקת עם חומר בידוד תרמי, איבוד חום יכול להיות מופחת באופן משמעותי.