כיצד לבדוק את הליקויים יציקות מכונות

כיצד לבדוק את הליקויים מכונות יציקה

כדי להבטיח את האיכות של Castingss מכונות, מכונות Castingss צריך להיות מבוסס על שימושים שונים ודרישות, בשיטות בדיקה שונים, בזמן זיהוי פגמים שאינם מורשים. הבדיקה פגם בדרך כלל אימץ את השיטות הבאות.

(א) את המראה של הבידוק חספוס בפני השטח של הבדיקה צריך להיות בתנאי אור המתאים ל visual - בלוק מגע יד, עם התחושה של התנאי משטח של הזיהוי, בעזרת הכלי מדידה כדי להשיג את מכונות יציקות גודל הנתונים, שיטות סטטיסטיות כדי לקבוע את הדיוק של הקצב מכונות יציקה פגם.

(ב) אנליזה כימית של כל מכונות Castingss, ההרכב הכימי הוא מאוד חשוב, אז ברוב המקרים, ההרכב הכימי הוא האינדקס קבלה. ההרכב הכימי גם בעקיפין קובעת התכונות המכאניות של יציקות מכונות המופע של פגמים או לא.

(3) מבחן ביצועים מכני בדיקת קשיות הוא הראשון כדי לבדוק אם הפגיעה אירעה ביציקות מכונות אומר, תחילת המאה הזאת, ארצות הברית היה בסעיף חול של חתיכת מבחן של מכונות יציקה מכונות יציקה הראש גליל, כגון קשיות חורג מערך מסוים כי הוא נמנע סדקים כדי להיות שמע. שיטה זו היא פשוטה ובלתי רגיל.

(4) metallographic בחינת (מיקרוסקופ metallographic מבחן) עם מיקרוסקופ אופטי ואז מוגדל 50 ~ 2000 פעמים להתבונן משטח מתכת מלוטשת, המדגם בהיעדר שחיקה בתנאים של הכללות (באמצעות בהיר, כהה, מקוטב, הפרעה ודירוג קשיות מיקרו ופונקציות אחרות ביחס GB10561-89), לאחר שחיקה של הארגון ושל תבואה גודל הבדיקה. בשיטה זו הוא בשימוש נרחב כדי לבדוק פגמים מיקרוסקופיים, אבל גם נפוץ ללמוד את מאפייני מיקרוסקופיים של פגמים מאקרוסקופית.

(5) שאינו הרסני בדיקה (שאינו הרסני בדיקה) ביניהם, שיטת הבדיקה osmotic (ISO3452), חלקיקים מגנטיים בדיקות שיטה, שיטת הבדיקה הנוכחית אדי, ניתן להשתמש רק עבור מכונות יציקה פני השטח או משטח חלק הביקורת פגם, בדיקה של פגמים עמוקים מכונות יציקה, קו שיטת שידור (ISO5579), טומוגרפיה ממוחשבת, שיטת זיהוי קולי ליקוי. בדיקות לא הורסות פיתחה במהירות בשנים האחרונות, בזכות עיבוד נתונים, חומרה נוטה להיות נייד, מיעיל באופן משמעותי את אמינות וגמישות של פיקוח.