יצירת ביצועים של יציקות Valve

יצירת ביצועים של יציקות שסתום: טמפרטורת השפיכה היא 1540, formability הליהוק הוא טוב, ואת שיעור הצטמקות של יציקות הוא בדרך כלל 2.5%. יש צורך לשקול את העיצוב של הלחץ, את הסדר של riser לשפוך ואת הבחירה של חומרי דפוס. כאשר מימד הליהוק הוא מוטה, זה יכול להיות מתוקן לאחר טיפול בחום, ואת הטיפול בחום צריך להתבצע לאחר תיקון.

לעומת יציקות ברזל אפורות אחרות, תהליך הייצור של יציקות שסתום יש את המאפיינים הבאים:

שאן שסתום יציקות תהליך הייצור תהליך הבדיקה מורכבת יותר.

הריק של יציקות השסתום הוא קליפה מורכבת בעלת דופן דקה. יציקות שלה דורשים משטח חלק, בהירות יצוק, במיוחד פגם חזק. כדי לענות על הדרישות לעיל, הליהוק צריך לקחת שורה של אמצעים טכנולוגיים, כגון הבחירה של חומרים דפוס עקשן גבוהה ושליטה על חול מים, דפוס צריך להיות מרובד כדי להבטיח את קשיות חול, ו-הפה המערכת ושליטה קפדנית של מהירות לשפוך טמפרטורה. בשל דרישות טכניות גבוהות,

תהליך הליהוק של יציקות השסתום הוא הרבה יותר מסובך מזה של יציקות כלליות.

בנוסף, יציקות השסתום בנוסף לגודל הבדיקה, דיוק המיקום והמראה, וחלקם גם עבור מבנה metallographic, תכונות מכניות, עמידות בפני קורוזיה ובדיקות הורסות ובדיקות אחרות, כך תהליך בדיקת הליהוק שסתום הוא גם מורכב יותר.

שאבן שסתומים יציקה קשה להתקין על מכונת כלים

מבנה וצורה של יציקות שסתום הם מורכבים, וחלקים מסוימים שייכים קיר דק, חלקים דקים קשיחות עניים. כאשר עיבוד על כלי מכונה, איתור clamping הם קשים, כל כך מסובך מיוחד קבוע נדרש לעתים קרובות.

חלקים מסוימים שסתום, מיקום דיוק משטח הבסיס הוא נמוך יותר, החספוס פני השטח הוא גבוה יותר, ולפעמים אפילו את השימוש במיקום משטח לא במכונה. ואת עיבוד של כיסוי וחלקים אחרים של דיוק וחספוס פני השטח דרישות גבוהות מאוד, קשה להבטיח את איכות העיבוד. לכן, על מנת לענות על הצרכים של התהליך, לעתים קרובות יש צורך לשפר את הדיוק של משטח הבסיס מיצוב ולהפחית את חספוס פני השטח, או על פני השטח של עיבוד של המיקום של משטח הבסיס, אשר מגדיל את המורכבות של תהליך ייצור השסתום.

עיבוד שאן קשה.

כתוצאה של סוגים שונים של יציקות חומר שסתום, בנוסף למגוון של ברזל יצוק, פחמן פלדה, רוב כוח גבוהה שלה, קורוזיה עמיד חומר קשה חיתוך ביצועים הוא עני מאוד, קשה להשיג את הנדרש דיוק במכונות וחספוס פני השטח. דיוק גיאומטרי ואת החספוס פני השטח של איטום של יציקות שסתום הם גבוהים מאוד, ולכן קושי עיבוד של הליהוק שסתום הוא גדל. יחד עם זאת, הביצועים החיתוך של החומר שסתום הליהוק הוא גרוע, והוא מביא בעיות חדשות רבות לשיטת עיבוד של יציקות שסתומים, חומר הכלי, המינון חיתוך, ציוד התהליך וכן הלאה.