גורמים המשפיעים על מכונות יציקות איכות

גורמים המשפיעים על מכונות יציקות איכות

הכלי מכונת ללבוש ויציבות ממדית, משפיעים ישירות על הדיוק של המכונה כדי לשמור על החיים.

ישנם גורמים רבים המשפיעים על איכות יציקות מכונות. הראשון הוא תהליך העיצוב של הליהוק. כדי לקבוע את הליהוק הגיאומטריה וגודל בהתאם לתנאי העבודה ואת המאפיינים של החומר מתכת, יש לשקול את הרציונליות של עיצוב מנקודת מבט של הליהוק סגסוגת ומאפייני תהליך הליהוק, זה הוא, השפעת גודל ברור, התמצקות התכווצות, מתח וכן בנושאים אחרים, על מנת למנוע או להקטין את ההרכב של חלקים נחושת סגרגציה, דפורמציה, סדיקה, פגמים אחרים.

השני חייב להיות תהליך הליהוק סבירה. על פי מבנה הליהוק, משקל, גודל, הליהוק סגסוגת המאפיינים תנאי ייצור, מכונות יציקה בחר את השטח המשנה המתאים וצורה, שיטת הליבה, סביר קבוצת הליהוק הגידים, ברזל קר, כרטיס riser ומערכת השוטף. כדי להבטיח גישה יציקות איכות גבוהה.

השלישי הוא איכות חומרי הגלם על הליהוק. תכלילים מתכת, refractories, דלקים, פלקסים, סימני פיסוק, יציקה חול, קלסר חול, צבע, חומרים אחרים, איכות תקניים, יהפכו את יציקות לייצר נקבוביות, pinholes, סיגים, חול דביק, פגמים אחרים, להשפיע על מראה הליהוק איכות, איכות פנימי, יציקות רציני יהיה שמע.

הרביעי הוא פעולת תהליך, מכונות יציקה לפתח תהליך הגיוני של מבצע הליכים כדי לשפר את הרמה הטכנית של העובדים, כך מימוש החוקים הנכונים.