פיתוח המגמה של השלכת רכב ועל הליהוק טכנולוגיה

פיתוח המגמה של השלכת רכב ועל הליהוק טכנולוגיה

הליהוק הוא אחד של המתכת הוותיקה ויוצרים שיטות, כ 15% עד 20% של החלקים אוטומטית יציקות המיוצר על ידי שיטות ליציקת שונים. יציקות אלו הם רכיבי מפתח בעיקר של מערכת כוח חשוב רכיבים מבניים. כיום, תעשיית הרכב ארצות הברית ואירופה למדינות מפותחות, רכב הליהוק ייצור טכנולוגיה מתקדמים, איכות המוצר טוב, יעילות ייצור גבוה רכב הליהוק, זיהום סביבתי. הליהוק גלם וחומרי עזר היה בנוי מסדרת ותקינה, תהליך הייצור כולו כבר מושגת ומיכון, אוטומציה ואינטליגנציה. מדינות אלו בדרך כלל להשתמש בטכנולוגיה דיגיטלית כדי לשפר את הרמה של השלכת תהליך עיצוב, השלכת גרוטאות קצב של 2-5%, והוא ביסס את מערכת רב-לאומי שירות ותמיכה טכנולוגיית רשת. לעומת זאת, למרות יציקות רכב גדול יותר פלט של סין, אך רובם נמוך ערך מוסף ותוכן טכני, המבנה הוא ליהוק שחורה פשוטה יחסית, הפער בין רמת זרות. מאמר זה בעיקר של שימור האנרגיה רכב והגנת הסביבה היבטים אחרים של ההתפתחות צרכים, דן רכב הליהוק ובימוי פיתוח רכב טכנולוגיה.

יציקות לחץ נקרא die-casting, הליהוק רכב תחת לחץ מסוים כדי להמיס מלא לחלל, השלכת רקמה צפופה, תכונות מכניות גבוהה, דיוק בגודל קטן עיבוד שוליים. לפי רמת הלחץ יכול להיות מחולק הליהוק בלחץ נמוך, בלחץ גבוה השלכת לשתי קטגוריות, העלות הגבוהה של האחרון של עובש, במיוחד לייצור בנפח גבוה של רכב יציקות, יעילות גבוהה, העלות הכוללת נמוכה מאוד. כיום, כמעט כל רכב הילוכים מעטפת, מצמד מעטפת, משאבת מעטפת, מעטפת קרבורטור, ההילוכים, וכו ' הם אלומיניום למות הליהוק.

הפרמטרים העיקריים של תהליך die-casting הם כוח דחיסה, הלחץ ספציפיות, להמיס מילוי מהירות, זמן מילוי, הפעם אחזקות, הטמפרטורה להמיס את הטמפרטורה עובש. כמו להמיס בטמפרטורה גבוהה, מהירות גבוהה, בלחץ גבוה ממלא חלל, בהכרח להיות מעורב גז, כל כך מפותחת מספר תהליכים חדשים, die-casting ואקום שיטה, שיטה עתירי חמצן die-casting, רכב הליהוק למות במהירות נמוכה מילוי שיטת הליהוק "דיוק" למות הליהוק שיטה (הידוע גם Acumrad שיטת acurate, מהירה, צפוף), מהירות נמוכה בינונית-לחץ מילוי שיטת הליהוק (NDC), הם לא טכנולוגיה חדשה של הליהוק למות שאינו נקבובי. לכן, לפי מאפייני למות הליהוק בקרה מדעית של תהליך פרמטרים, רציונלי עיצוב וייצור של עובש (כולל שפיכת מערכת, מערכת הפליטה גלישה, עובש קירור מערכת, עובש חימום ומערכת בקרת איזון), להשתמש המתאים ציפוי, ריסוס טכנולוגיה. שיווי משקל, טמפרטורה וחום, למות הוא התנאים החשובים ביותר למימוש ליהוק, ליהוק רכב על הליהוק למות כללי כדי להסיר את יציקת עובש חלל טמפרטורת פני השטח של נקודת ההיתוך סגסוגת של 40% באיכות גבוהה.