בניית מכונות יציקה יישאר תקופת פיתוח מהיר

הבנייה תעשיית סין מכונות מקטן להתפתחות גדול, מהיר, הפך מגוון שלם של מוצרים, חדשנות קיבולת גדל, הביקוש בשוק היא תעשייה זריחה חזק מאוד. במיוחד בשנים האחרונות, תעשיית מכונות בנייה להאיץ עוד יותר את קצב ההתפתחות, על מנת לקדם את הבנייה יצרני מכונות יציקה לא רק הגביר את ייצור, תוכן טכנולוגיית המוצר עולה גם. עם זאת, בתעשיית מכונות הבנייה של סין אינה אופטימית על הבעיה: מפעלים בקנה מידה קטן, ריכוז תעשייתי הוא נמוך, מבנה המוצר הוא יכולת חדשנות לא הגיוניים, עצמאית, ציוד וטכנולוגיה לאחור, גבוה צריכת הקלט, גבוהה, זיהום גבוה, נמוך יעילות, יעילות נמוכה הפיתוח של הדרך מדגיש הבסיס התעשייתי הוא עדיין שברירית. להאיץ את השיפור של סין מכונות יציקה מוצרים הנדסיים, יכולת חדשנות טכנולוגית, לחזק את תעשיית R & D של ייצור, לימוד, מחקר משותף, הפך להיות בראש סדר העדיפויות.

אנליסטים הצביע: יציקות מכונות בנייה של סין של אזורי מאפייני ייחודי יותר, הקימה אזור "הדלתא של נהר יאנגצה", שאנדונג, שאנש'י, ליאונינג, גואנג-דונג, מקומות אחרים של האשכול לתעשיית היציקה. הריכוז של הצטברות תעשייתי באזורים אלה תסייע ליצור יותר הזדמנויות לשיתוף פעולה, כך הכשרה, מימון, פיתוח, שיווק, ייצוא והיבטים אחרים של האינטראקציה, ולקדם פיתוח בנייה מכונות לתעשייה הליהוק.

בשנים האחרונות, הפיתוח המואץ של בניית מכונות לתעשייה, בעיקר בענף במורד הזרם כדי לקדם את תעשיית, הנדסת מכונות לתעשייה הליהוק הוא גם עקב ההתפתחות המהירה של בניית מכונות לתעשייה, אל בניית מכונות לתעשייה להביא הזדמנויות פיתוח. בשנת 2013, גודל השוק של תעשיית מכונות בנייה של סין הגיע 149.199 מיליארד יואן, גידול של 24.1%.

010 בניית מכונות תעשייה הכנסה יגיע $400 מיליארד, גידול של יותר מ- 25% בשנת 2015 יגיע יותר 890 מיליארד, גידול ממוצע של יותר מ- 17%, הסיכויים שוק הם מאוד אופטימי לגבי אחוז הצמיחה של התוצר המקומי הגולמי, חמש השנים הבאות תעשיית ילווה בפיתוח אמיתי של הפסגה.

רשת לקבלת החלטות השקעה תעשייתי פרסמה "שוק מכונות הבנייה 2014-2018 של סין סקר דוח" מראה כי בתעשיית הליהוק של מכונות הבנייה של סין בתוך השנים הקרובות עדיין לשמור על תקופה של התפתחות מהירה. ההתפתחות המהירה של תעשיית הליהוק של מכונות בנייה של סין היא בשל הפיתוח המואץ של מקומיים מכונות לתעשייה, העלייה בביקוש המקומי יציקות; מצד שני, השוק הבינלאומי הליהוק הופך פעיל יותר, נפח יצוא של יציקות הוא גדל שנה אחר שנה. לכן, מן הסביבה, ההשקעה הליהוק התעשייה, הטירון בשוק הוא רחב.

מול רווח שוק ענקי, הקמת מרכזי מחקר ופיתוח, המתמקד בחדשנות טכנולוגית; כדי לחזק את פיתוח מוצר חדש, המכונה טכנולוגיית שיפור בביצועים; להתמקד במחקר בסיסי, שפניה לעתיד, היברידית, אינטליגנטי החופר. קדימה, כדי לשפר את השוק מותג מקומי שיתוף ישחק תפקיד

לאור החסרונות הקיימים, מספר יצרנים מקומיים מארח או מצאו תקופה קצרה של זמן כדי לשפר את התחרותיות המותג של השיטה. במקביל, מפעלים צריך לחזק את R & D וייצור של חלקים כדי לשפר את היחס של חלקים; לשפר את המוצר מודיעין, מידע, רמת האוטומציה, תכונות מוצר עשיר; באופן מקיף לשפר את האמינות הכוללת של המוצר, ולהפחית בהדרגה את איכות המוצרים בין אירופה לבין ארצות הברית את הפער.