בניה מכונות יציקה

פיתוח נרחב של הרחבה אנכית ואופקית של המוצר לחיים של יכולת הבקרה, ממשיכים לקבל סחף חדשני.

התקדמות מדעית וטכנולוגית לפתח מוצרים חדשים כדי להחליף בקנה מידה גדול מפעלי הייצור של מוצרים מסורתיים, הוא חוקי כלכלי שאין לעמוד בפניו, לייצור בקנה מידה גדול הביא הרבה סיכון. בעולם של היום, הוא בעידן של מהפכה טכנולוגית, טכנולוגיות חדשות, חומרים חדשים, מוצרים חדשים ממשיכים לצוץ, ולקדם את הפיתוח של מכונות הבנייה הליהוק תעשיית.

בשנים האחרונות, תעשיית מכונות הבנייה כדי להאיץ את קצב הפיתוח, כדי לקדם את הייצור של יציקות גדל. 2010 תעשיית הבנייה מכונות הכנסה יגיעו 400 מיליארד דולר, גידול של יותר מ -25%; 2015 יגיע ליותר מ 890 מיליארד דולר, גידול ממוצע של יותר מ 17%, אבל מכונות הבנייה הליהוק תעשיית יש עדיין מודל פיתוח נרחב, כולל: ריכוז תעשייתי נמוך, מבנה המוצר הוא רציונאלי, יכולת חדשנות עצמאית, ציוד לאחור הטכנולוגיה ונושאים אחרים מודגשים. אנחנו ממיין את הבעיות האלה, את השימוש של הכלכלות בקנה מידה אופקי ואנכי דרך החשיבה כדי לחפש את הדרך של ההתרחבות התעשייתית.

הרחבה קנה המידה של קנה המידה, כלומר, קנה המידה של ייצור ותפעול של מוצרים דומים, הכנסת מוצרים חדשים; את קנה המידה של התרחבות אנכית, כלומר, ממחקר ופיתוח, הישגים טכנולוגיים לתוך שיווק מ מלמעלה למטה ייצור ומחקר חד-פעמי בקנה מידה תעשייתי המחקר.

מנקודת המבט של הכלכלה, אלה שתי רמות: ראשית, הפיתוח של מוצרים חדשים ומחקר, סביב המוצר עצמו הוא חדשנות מתמדת, סימן הוא לשינויים בביקוש הלקוח כמרכז של מבוא מתמשך של מוצרים חדשים. השני הוא חדשנות תהליך הייצור, חדשנות מבנה ארגוני, כמו גם ניהול וצורה של חדשנות.

מטרתנו היא לשפר את הפרודוקטיביות ולשפר את יעילות הניהול. במקביל הן הליבה של החדשנות, באותו זמן, מכוון לפיתוח המוצר הדינמי ביותר וחדשנות. מכונות יציקה הליהוק של המאפיינים האזוריים, יצרה "דלתא הנהר יאנגצה" באזור, שאנדונג, שאנשי, ליאונינג, גואנגדונג ומקומות אחרים של אשכול תעשיית הליהוק. התלכדות של אזורים אלה יסייע ליצור הזדמנויות נוספות לשיתוף פעולה, כך הכשרה, מימון, פיתוח, שיווק, הייצוא היבטים אחרים של האינטראקציה, ולקדם את הפיתוח של מכונות בנייה הליהוק תעשיית.

התקדמות מדעית וטכנולוגית לפתח מוצרים חדשים כדי להחליף בקנה מידה גדול מפעלי הייצור של מוצרים מסורתיים, הוא חוקי כלכלי שאין לעמוד בפניו, לייצור בקנה מידה גדול הביא הרבה סיכון. בעולם של ימינו, בעידן המהפכה הטכנולוגית, מתעוררות טכנולוגיות חדשות, חומרים חדשים ומוצרים חדשים, ומחזור החיים של המוצר מתקצר. במהלך העשורים האחרונים המוצר כבר מקוצר במשך שנים, או אפילו חודשים. מוצרים חדשים מחליפים כל הזמן מוצרים ישנים.

כל מוצר יש תקופת צמיחה, בגרות, מיתון תהליך כזה. ואת מחזור חיי המוצר יביא כמה סיכונים. כלכלן אמר כי רק שוק בר קיימא, אין מוצרים בר קיימא. מוצר ולאחר מכן פופולרי, ולאחר מכן חם, אבל גם כאשר המיתון.

הנדסת מכונות הליהוק תעשיית, "ההתחלה של נשגב", אבל הפנים של שטח שוק עצום, אנחנו צריכים פיתוח מוצרים חדשים וביצועים טכניים של שיפור מתמשך, התמקדות מחקר בסיסי קדימה, לשפר את היכולת להתנגד סיכונים. סיכון מוקדם של סיכון, העברת סיכונים מוקדמים, מאמצים להפחתת אובדן הסיכון: תחזית מדויקת של מחזור חיי המוצר, לחזק את מחקר השוק, מחקר ופיתוח של מוצרים חדשים, אשר התחרות העזה בשוק לשמור לאורך זמן - כלומר, ברציפות חשיבה חדשנית.