סין של מכונות בנייה יציקות מ קטנים עד גדולים

סין של מכונות הבנייה יציקות מ קטן עד גדול, פיתוח מהיר, יש עכשיו להיות מגוון שלם של מוצרים, יכולת חדשנית כדי לשפר באופן מתמיד את הביקוש בשוק היא חזקה מאוד הזריחה בתעשייה. במיוחד בשנים האחרונות, מכונות בנייה יציקות כדי להאיץ את קצב הפיתוח, כדי לקדם את יצרני יציקות מכונות הבנייה לא רק ייצור מוגבר, תוכן תוכן המוצר גם עולה. עם זאת, סין של מכונות יציקה הוא לא אופטימי לגבי הבעיה: גודל קטן של ארגונים, ריכוז תעשייתי נמוך, מבנה המוצר הוא רציונלי, חדשנות עצמאית חלשה, ציוד וטכנולוגיה לאחור, קלט גבוה, צריכה גבוהה, זיהום גבוה, יעילות נמוכה , יעילות נמוכה הפיתוח של הדרך מדגיש את הבסיס התעשייתי עדיין שברירי. להאיץ את השיפור של מכונות הליהוק של סין מכונות הליהוק, יכולת חדשנות טכנולוגית, לחזק את תעשיית מו"פ של ייצור, למידה, מחקר משותף, הפך בראש סדר העדיפויות.

להלן הם "

אנליסטים בתעשייה הצביעו על: מכונות הבנייה של סין יציקות של המאפיינים האזוריים של ייחודי יותר, יצרה "דלתא הנהר יאנגצה" באזור, שאנדונג, שאנשי, ליאונינג, גואנגדונג ומקומות אחרים של אשכול תעשיית היציקה. התלכדות של אזורים אלה תסייע ליצור הזדמנויות נוספות לשיתוף פעולה, כך הכשרה, מימון, פיתוח, שיווק, הייצוא היבטים אחרים של האינטראקציה, ולקדם את הפיתוח של מכונות בנייה הליהוק תעשיית.

להלן הם "

בשנים האחרונות, ההתפתחות המהירה של יציקות מכונות בנייה, בעיקר בתעשיית במורד לקדם את תעשיית, מכונות הנדסה הליהוק תעשיית גם בשל ההתפתחות המהירה של יציקות מכונות בנייה, כדי יציקות מכונות בנייה להביא הזדמנויות פיתוח. בשנת 2013, היקף הבנייה של סין מכונות יציקה בשוק הגיע 149.199 מיליארד יואן, גידול של 24.1%.

להלן הם "

2010 בניה מכונות יציקות ההכנסות יגיעו 400 מיליארד דולר, עלייה של יותר מ -25% בשנת 2015 יגיע ליותר מ 870 מיליארד דולר, גידול ממוצע של יותר מ 17%, השוק תחזית אופטימית מאוד לגבי קצב הצמיחה של התוצר, הבא חמש שנים בתעשייה יהיה להכניס את הפיתוח האמיתי של השיא. על פי "2014-2018 סין בניה מכונות הליהוק שוק מחקר דוח" מראה כי הבנייה של סין מכונות הליהוק בשנים הקרובות עדיין לשמור על תקופת הפיתוח המהיר. הסיבה לפיתוח מהיר של מכונות הבנייה של סין הליהוק תעשיית זה, מצד אחד, בשל ההתפתחות המהירה של תעשיית מכונות המקומי, הביקוש יציקות גדל. מאידך גיסא, שוק הליהוק הבינלאומי נהיה יותר ויותר פעיל. לכן, מן הסביבה, ההשקעה הליהוק בתעשייה, הסיכוי השוק הוא רחב.