הסיבות לבין אמצעי מניעה של רכב הליהוק חול דביק מכני

חול דביק מכני, הידוע גם בשם מתכת הסתננות נוזלי דביק חול, הוא מורכב של תחמוצת מתכת או נוזלי דרך נימי חדירה או גז חדירה לתוך הפער חול משטח חלל, המשטח של רכב יציקת מתכת, חול תערובת מכני של שכבת דבק. שכבת חול דביק Qinghe ניתן לראות מתי ברק המתכת. מכני דביק משטח חול היה כמו ספוג, בחוזקה לדבוק פני השטח של השלכת הרכב, וכבר ארעו יותר החום משטח ליבת חול, חול ואת חזקה חול ההידוק של החלקים נמוכה, כגון מזיגת ליד הפה, רכב השלכת עבה מדור, Groove.

החול נדבקים מכני לא רק משפיע על איכות המראה של ליהוק רכב השלכת הרכב, אלא גם גורם צבעות אז החול נדבקים מכני של יציקות רכב חייב להינתן מספיק תשומת לב כדי לשפר את התשואה המוצר. בשילוב עם שנים של ניסיון מעשי בתחום הייצור, להפנות המידע הרלוונטי, לדבר על הגורם רכב יציקות חול ומניעתן אמצעים.

1, רכב השלכת ועיצוב

עיצוב כזה תקדם את הייצור של מקלות מכני אם השחקנים ואנשי דפוס לגרום החול יש פנייה חדה, התלויה מעל או בולטות צורה, או של חול שטוח או חול הליבה. . כי זה סוג של מבנה של יציקות רכב חול, ליבת חול חום מקומי ריכוז, הביצועים נורמלית שלה נהרס, חול, משטח ליבת חול, מראש במפולת, מותכת מתכת או תחמוצת קלה לחדור ולייצר מכני דביק חול. בהקשר זה, בחום מרוכז חלקים של השימוש של חול מיוחד, כגון הזירקון חול או אוליבין בחול, על מנת לשפר את החום לטווח ארוך או טמפרטורה גבוהה קרינה קיבולת שלה.

2, נראה כמו

(1) את המראה של תהליך תכנון לקוי, כך החול אינו מתוח או קומפקטי דחיסה, יגרום את חלל משטח מחוספס או רופפים, יש השפעה ישירה על הייצור של חול דביק מכני. המראה של תהליך העיצוב לעיתים קרובות תופיע השגיאה הבאה:

ראשית, החלק עובש של בחירה שגויה, והתוצאה היא הסוג הוא גבוה מדי, או בדמות חול על היווצרות חלל עמוק.

שנית, הופעת העובש על החלק התחתון של הפריסה של העמדה לא תקין, כך דיכאון קשה צ'ונג, זה יכול להיות בגלל התבנית קרוב מדי לקיר, או את המראה של קרוב מדי. בשל הסידור הוא צפוף מדי, תגרום את השלכת רכב להפיק חול נפיחות, אפילו אם יש נפיחות לא ברור של החול, יהיו חול דביק מכני. בגלל המקור באותו הפגם, חול דביק מכני בולטות יופיעו על השלכת רכב זהה.

העמדה השלישית sprue, הגבהה, רץ לארגן באופן לא תקין, שם יהיה קל דיכאון אמיתי צ'ונג, המהווה הפריסה של מערכת riser.

רביעית, מן המדרון עובש<1.5 °,="" even="" if="" the="" sand="" tightness="" of="" the="" appropriate,="" will="" make="" the="" sand="" surface="" tear,="" easy="" to="" make="" metal="" or="" metal="" oxide="">

(2) המראה של המבנה המסכן של התהליך, וכתוצאה מכך מתכת נוזלית לחץ סטטי הוא גבוה מדי. לנוכח העלייה לחץ סטטי, יגדל עומס החול, כך הצורך בשיטה מיוחדת דוגמנות חול או יותר קומפקטי להתנגד הנוזל מתכת על החול סוג של לחץ אוסמוטי.

3, ארגז החול

תכנון וביצוע של תיבת חול בלתי הגיוני, וכתוצאה מכך לא אחידה הקומפקטיות חול או צ'ונג חול רך מדי.

הסיבות כללי של הבעיות הללו הן כדלקמן:

(1) מיקום לא תקין של התיבה, לעכב חלק טביעתה של צ'ונג האמיתי, וכתוצאה מכך רך מדי, גרימת נפיחות חול או חול דביק מכני מקומי חול.

(2) בשל אל תיבת חול הוא קטן מדי כדי לגרום צ'ונג חול שאינו אמיתי.

(3) מיקום לא תקין של התיבה, כך sprue ואת כרטיס riser לא ניתן להציב במקום הנכון, כך בידית או sprue ואת סוג חול בין דחיסת אינו חזק. ובגלל המחלקה בהכרח יוביל ריכוז חום, כך החול נדבקים מכני הוא יותר רציני. לכן, אם לא ניתן לשנות את המיקום של sprue או הגבהה, תיבת יש לנתק או להסיר את כל.

(4) התיבה תהיה גבוהה מדי. חול דביק מכני משויכת בדרך כלל את אטימות של המשטח חלל והלחץ סטטי של המתכת היצוקה, הגודל של מתכת נוזלית בלחץ ואת צפיפות המתכת, ואת הגובה של התיבה העליונה. אם אתה צריך להפעיל הפסיכיאטר רכב יציקה, התיבה צריכה להיות גובה מסוים, אך גם עליך ניתן לשפר את הביצועים חול.

4, לשפוך riser מערכת

(1) המיקום לא תקין של בידית גרמה את יתר מקומית של החול, ובכך גורם פני חלל להיהרס בטרם עת. הנוזל מתכת או את תחמוצת מתכת נוצר בטמפרטורה גבוהה סביר יותר לחדור את משטח חלל.

להלן דוגמאות מקרים כאלה:

תחילה, sprue או כרטיס riser מפני השטח קרוב ליצור מקטע חם, המקטע חם של צ'ונג סוג חול אם-לא, הליקויים חול דביק מכני יהיה חמור מאוד.

שנית, בחלל מסוים על פני השטח של הזרם של מתכת מדי, תוכלו להיות מחומם במידה של מספיק כדי להרוס במידה. אם הקליפה הקשה הקרושה הראשונית בחלל היא הסתננו מאוחר יותר על ידי המתכת היצוקה, החול נדבקים זה חמור עוד יותר.

השלישי, ב במזיגה, שם יכולים לגרום המתכת לחץ הנוזל הוא גבוה מדי גורמים אחרים, עלול להוביל רכב יציקות תוצרת חול דביק מכני. כאשר הנוזל מתכת אינה רק בלחץ גבוה, הטמפרטורה היא גבוהה, המצב רציני במיוחד.

(2) שיעור חתך את sprue, הרץ, הרץ הוא לא תקין, כך המתכת היצוקה ברציפות תחמוצת במהלך השוטף, הגדלת מספר תחמוצות מתכת וגורמים שוטף של חול צורניים. במהלך תהליך שוטף, מערכת חסימה צריך תמיד להיות מלא מתכת מותכת, אחרת הפתרון מתכת יכול להיות תחמוצת על כל חלק של מערכת רכב יציקה.

(3) riser הצוואר גודל גדול מדי, תגרום שלה החול שמסביב התחממות יתר, אשר היא בעיה נפוצה יותר. בעיה זו נגרמת לעתים קרובות על ידי בידית צוואר ארוך מדי, כדי לשמור על המתכת בחלק התחתון של הפה הוא לא בטרם עת פני השטח למוצק, עליך להגדיל את הצוואר. אם העיצוב של הצוואר riser אינה עקב מילוי לא תקין, עדיף לקצר את הצוואר riser למנוע את ייבוש, במקום להגדיל את נפחו. הצוואר riser קטנים יותר, יכולה להפחית את החום סוג חול.

(4) שער גביע או sprue עיצוב לקוי, כך כאשר מוזג לתוך האוויר הנגרם על ידי חמצון של נוזל מתכת, אשר נגרמת בדרך כלל על ידי מערבולת, עם תחמוצת משטח מתכת הסרט ימשיך לצבור חול הדבקה מכאנית.

5, חול

(1) התפלגות גודל החלקיקים חול המקורי היא לא אחידה, האם הסיבה חול הקומפקטיות היא נמוכה, ההפצה המקורית של גודל החלקיקים חול של הקומפקטיות המרבי של החול יש השפעה ישירה.

(2) חול זרימה, שמחובר ומאפשר המסכן.

(3) מעטפת חול על השרף הוא סרט דק מדי, תגרום הקליפה של הכוח המקומי, החול המקומי לא מכוסה על ידי שרף, לעיתים קרובות בגלל סיבה פשוטה זו, כך היווצרות של דבק חול מכני.

(4) את החדירות של העובש הוא גבוה מדי, שהוא עוד השתקפות של חלקיקי חול עבה מדי. Breathability הקומפקטיות שני גורמים משפיעים אחד על השני בקרב אנשי עסקים ותיירים כאחד. דרגת אטימות נמוכה היא אוורור טוב, ולהיפך.

(5) חומר פחמן חול או חומר של חמצון אינה מספיקה, יפיקו יותר מדי תחמוצת מתכת, כך תחמוצת רטוב חול וקל לחדור.

6, הליבה

(1) צבע ללא ציפוי חול פילוג גודל החלקיקים גס או עניים מדי הליבה, ואת ההפצה המקורית של גודל החלקיקים חול אינה אחידה, ההשפעה של היווצרות של חול דביק מכני.

(2) ליבת חול אינה צ'ונג, ואת סוג החול אינו זהה הטבע של אותו, החול נדבקים מכני יש השפעה משמעותית.

(3) חול הליבה משטח מחוספס או נקבובי, יגרום מכני חול דביק. תחמוצת מתכת או מותכת מחלחל זה משטח מחוספס או נקבובי, ואז מחלחל הליבה.

(4) ליבת חול במהלך האחסון של לחות. עבור הליבה החול, המים היא טרחה גדולה מדי. בגלל החול ליבה של מדי מים הוא לא קל לזהות. נראה כמה-ליבות חול יבש, אך למעשה המים הוא עדיין גבוה מאוד.

(5) הליבה חול בטיפול רשלני, או הצבע הוא עדיין בתוך המצב רטוב כאשר טיפול ולהוביל לפגיעה או שחיקה לציפוי. התוצאה היא כי הציפוי על הליבה אינה מספיקה כדי למנוע תחמוצות מתכת או לחדור לתוך הליבה. צבעו בנזק מחלקת כאילו החול ליבה כדי לפתוח חור, גורם מתכת נוזלית הרתיחה ולייצר מכני חול דביק.

(6) חול הליבה ציפוי טבילה רדוד מדי, תגרום ישירות מכני חול דביק.

(7) חול הליבה ציפוי בטמפרטורה גבוהה כוח הוא נמוך. בשל חוסר קליי הצבע, או הממס יותר מדי, כך התוכן בינדר ירדה, וכתוצאה מכך כוח התחתונה של ציפוי הנגרמת על ידי הדבקה מכאנית חול.

(8) core חול מעורב עניים, כך חלקים נפרדים של עוצמת הליבה חול הוא נמוך מדי, וכתוצאה מכך חקר מערות כאשר מוזג, וכתוצאה מכך בחול דביק מכני.

(9) תיקון ניקוי ועניים הליבה חול, זה יגרום ישירות מכני חול דביק. ליבת חול כדי לחזק את הביקורת, פגמים כאלה צריך להיות מסוגל למנוע.

(10) חול הליבה במחלקה לחקירות, ספריי צבע לא יבש שוב. הליבה חול בחול עם הזרם רטוב כמו זהה, הציפוי אינו קל לקלף, קילוף.

(11) core תיבת אינה נקייה, יגרום החול הליבה קשורה בתיבת הליבה, וכתוצאה מכך חספוס פני שטח הליבה חול. ליבת חול איכותי יש שכבת פני השטח צפופה, תיבת הליבה הוא לא נקי, לא יכול לקבל את שכבת פני השטח צפופה באיכות גבוהה חול הליבה.

7, צורה

(1) צ'ונג חול רך, קומפקטי מידת לא אחיד. ברוב המקרים, חשוב באותה מידה יש מדים ו הקומפקטיות. אולם, לפעמים הקומפקטיות של החול הוא אחיד יותר מאשר רכות הכוללת של החול.

חול (2) תיקון רע. תיקון חול משטח מחוספס רופף, יגרום חול דביק מכני; תיקון מעל או חלפים של המים הוא גבוה מדי, תגרום מתכת נוזלית רותחים ולגרום מכני דביק החול.

(3) מילוי החלקים הרעים של מלוטש, חופשי, יהיה מכני חול דביק.

(4) חול ציפוי אחיד או לא מתאימות.

(5) ייבוש הצבע מסוג יבש יבש או לא אחיד.

(6) כמות מוגזמת של עובש שחרור נוזל להחליש את הכוח משטח חול, תרמו את הרתחת מתכת מותכת ומפיקים חול רכב יציקה מכני.

(7) חול ציפוי הוא נמוך מדי, הציפוי יהיה חול אינהלציה, וכתוצאה מכך הצבע, נפילה או פילינג הנגרמת על ידי חול דביק מכני.

(8) השטח של פני השטח מכוסה כמות מספקת של חול, אשר הוא רשלנות הפעלה נפוצות.

(9) חומרים חמים וקרים (ליבת חול, חול, core, ברזל קר, וכו ') באים יחד. חם, קר ניפגש גשמי, יגרום עיבוי מים. לחות עלולה לגרום חול דביק מכני של רותחים-סוג, תוך גידול משמעותי בשיעור של הייצור של תחמוצות, ואחריו תחמוצת מתכת הסתננות. זהו הגורם הכללי של חול דביק מכני, אלא גם הסיבה העיקרית בלחץ גבוה מידול של חול דביק מכני.

הרכב 8, מתכת

(1) קל כדי ליצור זרימה טובה של תחמוצות מתכת, ניידות טובה של מתכת מאשר המתח או מתכת עבה יותר סביר יותר לגרום מכני חול דביק.

(2) סגסוגות המכיל רכיבים נקודת התכה נמוכה, כגון עופרת ברונזה להוביל בקלות להוביל חול דביק מכני. כי ההפניה נמצא עדיין במצב זרימה כאשר הטמפרטורה הוא נמוך בהרבה מאשר הטמפרטורה מתכת האב.

(3) בצורך בטמפרטורה גבוהה רכב הליהוק סגסוגת. כמו הסגסוגת הזרימה היא טובה, קל לייצר מכני חול דביק. בנוסף, מאז שפיכת הטמפרטורה היא גבוהה, הקצב של היווצרות תחמוצת מואץ, לכן, יש נטייה חול דביק מכני חמצוני טופס.

9, מוזג

(1) זורמים בטמפרטורה גבוהה מדי, לא רק תשפר את הנזילות של מתכת מותכת, אבל חמצון מהיר גם של נוזל מתכת, ובכך מאיץ את המופע של חול דביק מכני חמצוני.

(2 המצקת) הוא גבוה מדי, התיבה העליונה גבוה מדי, יהוו indenter מתכת גבוה מדי, על מנת לקדם את תחמוצת מתכת או לתוך הנקבוביות חול-סוג.