רכב השלכת אנטי - תוספים ורידים

הייצור של המכונית גליל, גליל ראש, כניסת ו עודפים, מים הז'קט חלל חם סעיף של הפינה הפנימית של המחלקה תכופים דילול זה את הליקויים ורידים, בגלל המיקום burr בחלל הוא קשה לניקוי, פגמים יהיה לעכב את הזרם הנורמלי של קירור מים, רציני כי המנוע כדי לצרוב את הצילינדר; לתוך הפליטה הערוץ להשפיע על המאפיינים מערבולת דרכי הנשימה, ברצינות להשפיע על הביצועים של המנוע, כדי לפתור את הליקויים ורידים על הראש גליל ורכב אחר מטיל אותו היא חיונית.

קודם כל, הסיבות של פגמים בוורידים

-573 ℃, חול קוורץ עובר מעבר קריסטל קוורץ β לα-קוורץ. המתח התרמי הנגרמת על ידי הרחבת בשלב-שינוי מוביל פיצוח של פני השטח של ליבת חול, ברזל מותך חודר לתוך הסדק לטופס של הורידים. תנאים בסיסיים של הורידים נוצרים, אחד הוא המתח התרמי המיוצר על ידי השלב הרחבה שינוי גדול מהכוח משטח ליבת חול; השני הוא הנוזל ברזל מותך ויש נזילות מספיקה. הפגם ורידים היא סוג של הרחבה מסוג יציקת מולדים, ייצור בדוגמה המוצגת באיור 1. באופן כללי מאמינים כי: ① גבוהה יותר תוכן SiO2 חול המקורי, ככל הליקויים ורידים. (2) גבוה יותר ריכוז בחול המקורי, חמורה יותר הליקויים פלאק. ③ גבוה יותר הטמפרטורה זלעפות, חמורה יותר הליקויים ורידים. אבל הטמפרטורה הליהוק נקבע על פי מבנה הליהוק, עובי הקיר, לא ניתן לשנות באופן שרירותי.

איפה ניתן להפחית את הלחץ תרמי גורמים תפחית את המופע של מואר, איפה יכול לשפר את עוצמת הליבה, קשיחות גורמי הליבה תפחית את המופע של הוורידים, איפה הגורמים יכול להאיץ את התמצקות של ברזל יכול גם להפחית דור דופק. תרגול הוכיח כי הנטייה של שרף חול כדי לייצר הוורידים פגמים לפי הסדר: תיבת קר שרף חול ← PEPSET שרף חול ← מצופה ← חול furan שרף חול ← אלקליין פנוליות חול.

השנייה, כדי לפתור את הבעיה של פגמים בוורידים

האמצעים שננקטו נגד פגמים בוורידים ניתן לייחס את הפעולות הבאות:

(1) כדי לצמצם את התפשטות החול הליבה הרחבה של חול המקורית היא שורש של המופע של ורידים, אז כדי לצמצם את התפשטות החול המקורית היא לפתור את הבעיה של פגמים ורידים קודם מחשיבים החול המקורי בטמפרטורה גבוהה שם הוא cr מעבר ystal, מלווה על ידי הרחבת אמצעי האחסון, אם הקוורץ חול לאחר ℃ 900 מעל טמפרטורה גבוהה calcination לאחר קירור מעבר פאזה קריסטל. יהיה בלתי הפיך, כך לרגנרציה חול המקורי או צלייה לאחר השימוש תשפר באופן משמעותי הליקויים ורידים; הייצור של חתיכות ברזל יצוק לעשות אינו צריך החול המקורי יש SiO2 גבוה מדי תוכן, להגיע 92% יכול להיות, כי ככל SiO2 תוכן יותר מידת הרחבה תרמי, ייצור כללי יכול לנסות להשתמש ממוחזר חול.

(2) להתאמת ההפצה המקורית של גודל החלקיקים חול אם גודל החלקיקים חול המקורי גם מרוכז, שהכולל הרחבת יהיה ביטוי ברור יותר, שימוש כללי של שלושה או ארבעה מסננת חול, הראש גליל רכב מומלץ גודל החלקיקים 0.355 ~ 0.154 מ מ (ראש 50/100) תשפשפי חול, לנסות למנוע את השימוש חלקיקים בגודל של 0.224 ~ 0.106 מ מ (70/140 mesh), חול דק יותר.

(3) כדי לשפר את ליבת חול בטמפרטורת החדר, טמפרטורה גבוהה כוח בחול באותה בנסיבות אותו כוח הליבה חול תלוי בסוג של הליבה דבק חול הקומפקטיות, מכיוון למקרר בלחץ גבוה ירה חול, חול הליבה אטימות, המרחב הרחבה של החול בטמפרטורה גבוהה הוא קטן, ולכן קל לייצר פגמים בוורידים.

(4) השימוש ① חול מיוחד כרומיט חול בעיקר על ידי ההשפעה קר כדי למנוע את הוורידים, חול קוורץ יכול להיות מעורב עם אחוז מסוים. ② זרקוניה עקשן מקדם גבוה של הרחבה הוא נמוך, אבל המחיר הוא גבוה, לעתים נדירות. ③ טיגון החול הוא חול סקראב מחומם ל 870 ℃ לעיל, בידוד למשך תקופה מסויימת, כך הרחבה מלאה של סיליקה חול כדי להשיג שינוי פאזה, אז טיגון חול, המכונה גם שלב לשנות חול. לאחר השלב לשנות טיפול, לא רק קצב הגדילה ירד באופן משמעותי, חול קריסטל במים, מזהמים אורגניים, פחמתי, תחמוצות על ידי טמפרטורה גבוהה calcination היה הרבה הסרת, אז טיגון חול, חול סקראב לעומת לא רק צריכת חומצה ערך נמוך, שריפת כמות ונפח הגז נמוך, פחות תוכן בוץ, חשוב יותר הוא קצב התרחבות נמוך. לא רק יכול להפחית את כמות דבק נוספת, יעילה יותר, כדי למנוע את התרחשותן של עובש תבואה, חם פיצוח, דביק חול ושאר פגמים, לשפר את דיוק הליהוק. ④ Baozhu חול צורה כדורית הוא חלק, לא קמורה ורידים. הניידות שלה, מילוי הוא טוב, יכול לקבל צורה טובה וכוח עובש, collapsibility הוא טוב, קל לחול פעולות, השימוש של קלסר מאשר סוגים דומים אחרים של חול יש חיסכון גדול, תרמית נמוכה הרחבה, כרום עפרת וחול מיוחדים אחרים את אותו הדבר , אז הייצור של ליהוק של דיוק גבוהה תלת-ממדי, קרע פגמים על פני השטח, השלכת תשואה גבוהה. Baozhu חול הקומפקטיות, חוזק גבוה, גם אם השימוש של התחדשות חוזרות ונשנות הוא גם מאוד שבור, יכול להפחית את תהליך הליהוק של אבק על סביבת הייצור של זיהום, התחדשות טובה, להפחית את פליטת פסולת תעשייתית, תורמת הגנת הסביבה. Refractoriness גבוה הוא המרכיב העיקרי של אלומינה, refractoriness ≥ 1790 ℃, לפגוש הליהוק של שונים מתכות וסגסוגות, קל לשחזר, כדי לפתור את החלל התפר וורידים ליקוי הוא בחירה טובה.

(5) את התפקיד של ציפויים מיוחדים וטריים צבע יכול להאיץ את התמצקות של ברזל מותך, בדרך כלל מתאים יציקות כלי רכב, פשוט וקל; על חתיכות עבות של ההשפעה אינו ברור מאליו.

(6) נגד הורידים תוספות כיום בשוק מגוון רחב של תוספים נגד טבעוני, על-פי החומרים הם בעיקר אורגניים ואנאורגניים, הראשון הוא תערובת של תחמוצת סיליקט ומתכת, שלו נקודת התכה נמוכה, בטמפרטורות גבוהות עם חול כדי סיליקה טופס גוף זכוכית כדי למלא את הקראק ליבת חול, כדי למנוע את ברזל מותך לתוך הסדקים, תוסף זה יכול להתבצע לתוך דגן עגול, הכוח חול הליבה של קטן, הוספת הסכום של 1.0% 5.0%; השניה היא תוספים אורגניים, הוספת פחות 0.3% עד 1.5%, עוצמת ההשפעה יותר מהסכום ברורים וגדולים אורגניים של גז.