יציקה, דיוק יציקה, אבוד שעווה יציקה, חלקי רכב, פיר, חלקי פלדה, חלקי OEM


פרטי המוצר

מידע בסיסי

  • שיטת יציקה: התגבשות לחץ

  • תהליך: אבוד שעווה יציקה

  • טכניקת דפוס: יציקת לחץ

  • יישום: חלקי מכונות

  • חומר: יצוק פלדה

  • משטח הכנה: פוליש

  • משטח קשיחות: Ra1.6

  • עיבוד שבבי סובלנות: +/- 0.15 מ"מ

  • רגיל: GB

  • הסמכה: ISO 9001: 2008

תיאור מוצר

המתמחה בייצור של יציקות שעווה אבודים ומוצרים מוגמרים פלדה פחמן וסגסוגת פלדה, החברה שלנו היא יצרנית ברמה עולמית וספקית של יציקות ההשקעה בסין. הוא מורכב 2 מתקנים מרכזיים, הן יציקת פלדה יציקה במפעל עיבוד CNC אשר מאפשרים לנו לספק הן יציקות דיוק ומוצרים מוגמרים עם כושר ייצור שנתי של מעל 20,000 טון, ואת המוצרים מיוצאים בעיקר לאירופה, אמריקה, יפן ועוד יעדים ברחבי העולם.


המטה של ​​החברה שלנו ממוקם בעיר התעשייה המפורסם Yinzhou, Ningbo בסין. זה מאוד נוח להגיע עם מיקום גיאוגרפי יתרון; הוא ממוקם כ -30 ק"מ מן הנמל Bei-lun המהווה את הנמל השני בגודלו בסין, וכ -15 ק"מ מן נמל התעופה הבינלאומי Lishe. בסיס הייצור העיקרי של היציקה פלדה יצוק ממוקם Qiucun טאון, Fenghua, Ningbo, מרחק של 15 ק"מ מן המטה. החברה שלנו הוקמה בשנת 1992, הוא מכסה שטח כולל של 40,500 מטר מרובע ועכשיו יש יותר מ 500 עובדים, כולל 10 מהנדסים ו 60 טכנאים. החברה מחזיקה בית יציקה חדש, המשתרע על שטח של יותר מ -30,000 מטרים רבועים, והוא מצויד בכמה סוגים מודרניים של חיסכון באנרגיה; קווי ייצור ידידותיים לסביבה, כולל שעווה אוטומטית לחלוטין פגז עושה תהליך זרימת קו, כמו גם שתי רשת תנור חגורה החום ייצור קווי ייצור. מפעל עיבוד שבבי נמצא במטה Longxing והוא מאובזר עם מלא ומתקדם CNC ציוד עיבוד כולל 20 מרכזי עיבוד אנכי ואופקיים יותר מ 30 מכונות NC, ​​מתקן עיבוד היא עצמאית לחלוטין מן היציקה הליהוק יש צוות ניהול עצמאי ו המודל העסקי המותאם חליפה. בנוסף הליהוק, חישול עיבוד, יש לה גם את המכונה מכונות פרופילים שונים. החברה שלנו יש גם ציוד בדיקה המתקדמים ביותר להשלים בתעשיית הליהוק, כולל ספקטרומטר, Metallographic Metroscographic, מתח Tester, טמפרטורה נמוכה Tester, רנטגן Tester, MPT, UT, CMM, וידאו מכונת מדידה וכן הלאה. עם מתקנים ומתקנים מתקדמים אלה, אנו מסוגלים לספק את המוצרים המוגמרים המדויקים ביותר ללקוחות שלנו, ולעשות מוצרים הפגישה דרישות הבדיקה הכוללת שלהם על הרכב כימי, תכונות מכניות, בדיקות הרסניות לא מדויק בדיקות ממדי מדויק.


המוצרים שלנו מכסים מגוון רחב של תעשיות כולל הרכבת; רכבת, רכב; משאיות, מכונות בנייה, מכונות כרייה, מלגזה, מכונות חקלאיות, בניית ספינות, מכונות נפט, בנייה, שסתום ומשאבות, מחשב חשמלי, חומרה, ציוד כוח וכן הלאה. אנחנו מסוגלים לייצר מוצרים על פי רישומים הלקוחות או דגימות, אנו מתמקדים הן פלדה פחמן וסגסוגת פלדה. עד היום, יותר מ -100 חומרי גלם ו -5,000 סוגים של מוצרים שונים פותחו והופק על ידינו. אנחנו מכירים את הסטנדרטים התעשייתיים השונים, כגון סינית GB, ASTM אמריקאי, AISI, DIN הגרמני, NF צרפתית, JIS היפני, BS הבריטי, AS אוסטרליה ו האגודה האמריקאית Railroads (AAR) וסטנדרטים תעשייתיים אחרים.


בהתחשב בכך היציקה המסורתית רק לספק ליהוק, החברה שלנו השלימה טרנספורמציה לשדרג ליצרן עיבוד עמוק עם יכולות הייצור המורחבת. ערכי הליבה שלנו מספקים ללקוחותינו פתרונות מושלמים, מוצרים מוגמרים מעולה ושירות לקוחות מעולה, ושואפים להגדיל את הערך המוסף של המוצרים לתחרותיות הליבה. אנו מתמקדים בפיתוח מוצרים באיכות גבוהה עבור השווקים העליון, המוצרים שלנו הם לא רק עבור לקוחות מקומיים, אלא מיוצאים ליותר מ -30 מדינות כגון ארה"ב, גרמניה, יפן, ספרד, איטליה, בריטניה, צרפת, הולנד, אוסטרליה, קנדה ו וכו 'הלקוחות שלנו כוללים לקוחות OEM רבים המתמחים ברכבת, רכב, מכונות בנייה, כבר יש לנו שיתוף פעולה עם יותר מ 10 של למעלה 500 חברות בעולם כאחד הספקים הליהוק העיקריים שלהם בסין.


החברה שלנו ביצעה ניהול מבוסס מידע אשר מונע על ידי מערכת ERP ואנחנו עושים מאמצים כדי סטנדרטיזציה של מערכת הניהול שלנו. שנינו ISO9001 ו TS16949 מוסמך, וכיום שילוב כמה מצבי ניהול מתקדמים אחרים במערכת שלנו, כמו גם, 6S, ניהול ביצועים, ייצור ייצור רזה, שש סיגמא ועוד. בנוסף, הקמנו את מערכת ניהול סביבתי ISO14001 בסדר כדי לזכות במצב win-win עבור הביצועים של הארגון ואת היתרונות החברתיים מנקודת מבט ארוכת טווח.


החברה יש להגדיר את המטרה האסטרטגית שהיא "פיתוח מוביל בתעשייה זו, שואפת לספק מפעל הליהוק עם התחרותיות הליבה ואת ערך הליבה", אישר עם התחרותיות הליבה שלה כי "רעיונות מובילים, ציוד מתקדם, QC מעולה, ושירותים מושלמת" . זה נדבק לפילוסופיה ניהול איכות כי "החל מהצרכים הלקוח וכלה בשביעות רצונם, תוך התמקדות בדרישות הלקוח עולה על הציפיות שלהם". עם רוח הארגון של "לנוע עם פעמים, חלוציות וחדשנות, הרמוניה win-win, חתירה למצוינות", ועל בסיס סגנון העבודה של "יושר ומעשיות, מתמיד ללא הרף, עבודת צוות רוח, השגת הגדול", שלנו החברה רוצה בכנות להזמין את הקונים הפוטנציאליים הגלובלית לשלם ביקור ויש להם שיתוף פעולה טוב לעתיד נהדר יחד.


אם אתה מחפש יציקה סין היציקה, הליהוק המפעל, הליהוק החברה, יציקה יציקה ההשקעה, יציקה יציקה שעווה, יציקה פלדה יציקה, יציקה דיוק יציקה, אל תהסס לפנות Qianhao מתכת.