המתמחה בייצור ליהוק השקעה השעווה האבודה ומוצרים מוגמרים פחמן פלדה, נמוך סגסוגת פלדה, שהחברה שלנו היא ברמה עולמית יצרן וספק של ליהוק השקעה עם כוס מים תהליך בסין. זה כולל 2 מתקנים גדולים, נתכי יציקה והן במפעל עיבוד שבבי CNC המאפשרים לנו לספק דיוק ליהוק ואת המוצרים המוגמרים עם קיבולת הייצור השנתית של מעל 20,000 טון וגם את המוצרים מיוצאים בעיקר לאירופה, אמריקה, יפן וליעדים נוספים ברחבי העולם.


המטה הראשי של החברה שלנו ממוקם בעיר המפורסם תעשייתי Yinzhou, Ningbo בסין. זה מאוד נוח להגיע עם מיקום הגיאוגרפי יתרון; הוא ממוקם כ-30 ק מ מהנמל Bei-לון שהינה היציאה השנייה בגודלה בסין, כ-15 ק מ מן נמל התעופה הבינלאומי של Lishe. לבסיס הייצור העיקרי של היציקה פלדה יצוקה ממוקם Qiucun העיר Fenghua, Ningbo, מרחק של 15 קילומטרים מן המטה. החברה שלנו הוקמה בשנת 1992, הוא משתרע על שטח כולל של-40,000 מ"ר, עכשיו יש יותר מ-400 עובדים, כולל 10 מהנדסים וטכנאים 60. בבעלות החברה בית יציקה חדשה, אשר משתרע על שטח של יותר מ-30,000 מ"ר, והוא מצויד עם מספר סוגי מודרניים חוסכי אנרגיה; קווי ייצור ידידותי לסביבה הכוללים שעווה אוטומטית לחלוטין מעטפת ביצוע תהליך זרימת קו, כמו גם שני רשת קווי ייצור של טיפול בחום תנור חגורה. למפעל עיבוד שבבי ממוקם המטה Longxing והוא מצויד באופן מלא עם CNC מתקדמות ושלמה עיבוד שבבי ציוד כולל 20 אנכיים ואופקיים עיבוד שבבי מרכזי ומכונות NC יותר מ-30, מתקן אלקטרוני ומכאני היא עצמאית לחלוטין מ היציקה הליהוק יש צוות ניהול עצמאי של והמודל העסקי המותאמים בהתאם. בנוסף היציקה, חישול, עיבוד שבבי, זה גם יש את מתקן המחשב שונים; פרופילים. החברה שלנו יש גם ציוד בדיקה מלאה ביותר בתעשיית היציקה, כולל ספקטרומטר, מיקרוסקופ Metallographic, בודק מתח, בודק טמפרטורה נמוכה, רנטגן הבוחן, MPT, UT, CMM, מכונת מדידה וידאו וכן הלאה. עם מתקנים מתקדמים וכלים אלה, אנו מסוגלים לספק המוצרים המוגמרים המדויקת ביותר ללקוחות שלנו, וכן להפוך את המוצרים שלהם דרישות הפיקוח הכולל על ההרכב הכימי, תכונות מכניות, בדיקות ללא הרס ובדיקות גבוהה מדויק תלת-ממדי.


המוצרים שלנו מכסים מגוון רחב של תעשיות לרבות רכבת; מסילת הרכבת, רכב; משאית, בניית מכונות, מכונות כרייה, מלגזה, מיכון חקלאי, בניית ספינות, מכונות נפט, בנייה, שסתום, משאבות, מכונה חשמלית, חומרה, ציוד חשמל וכן הלאה. אנחנו מסוגלים לייצר מוצרים על פי ציורים או דוגמאות של הלקוחות, אנו מתמקדים בשני פחמן פלדה מסגסוגת פלדה, נמוך. עד היום, יותר מ-100 חומרי גלם, 5,000 סוגים של מוצרים שונים יש כבר שפותחה והופקה על ידי בנו. . אנחנו מכירים הסטנדרטים תעשייתיים שונים, כגון סינית ג'יגה-בתים, האמריקאי ASTM, AISI, גרמנית דין, צרפתית NF, יפנית JIS, הבריטי BS, אוסטרלי כ ו האגודה של הרכבות האמריקאית (AAR)-תקנים תעשייתיים נוספים.


בהתחשב בכך יציקה מסורתיים מספקים רק יציקות, החברה שלנו יש השלמת שינוי, שדרוג ליצרן עיבוד עמוק עם יכולות ייצור מורחב. ערכי הליבה שלנו מספקים ללקוחותינו עם פתרונות מושלמים, המוצר המוגמר נהדר, שירות לקוחות מעולה, ואני שואפת להגדיל את ערך מוסף של מוצרים התחרותיות הליבה שלה. אנו מתמקדים בפיתוח מוצרים באיכות גבוהה עבור שווקים והיקר, המוצרים שלנו הם לא רק עבור לקוחות פנים, אבל לייצא למעל 30 מדינות כמו ארה ב, גרמניה, יפן, ספרד, איטליה, בריטניה, צרפת, הולנד, אוסטרליה, קנדה, ועוד. עם לקוחותינו נמנים לקוחות OEM רבים אשר מתמחים במכונות הרכבת, רכב ובניה, כבר יש לנו שיתוף פעולה עם יותר מ 10 מחברות 500 העליון של העולם בתור אחד הספקים הגדולים הליהוק שלהם בסין.


החברה שלנו ביצעה עם ניהול מבוסס מידע המונעת על ידי מערכת ERP, אנחנו עושים מאמצים כדי לתקנן את מערכת הניהול שלנו. אנחנו ISO9001 ו- TS16949 מוסמך, כיום שילוב אחר מתקדם מצבי ניהול במערכת שלנו, כגון ה' 6 ' ניהול הביצועים, ייצור רזה הייצור, שש סיגמא ועוד. בנוסף, הקמנו מערכת ניהול סביבתי ISO14001 כדי להשיג מצב של מנצחים על הביצועים של הארגון ואת כל הזכויות הסוציאליות מנקודת המבט לטווח ארוך.


החברה הציבה את האסטרטגיות אשר "התפתחות המובילים בענף זה, מהשאיפה ארגון הליהוק התחרותיות הליבה וערך הליבה", אישר עם התחרותיות הליבה שלה זה "רעיונות מובילים, ציוד מתקדם, QC מעולה, ושירותים מושלם". זה נדבק הפילוסופיה ניהול איכות הזה "החל צרכי הלקוח המסתיימים שביעות רצונם, התמקדות לדרישות הלקוח ואת העולה על הציפיות שלהם". עם הרוח ארגונית של "נע עם הזמן, חלוצית, לחדש, הרמוניה ו win-win, חתירה למצוינות", המבוססת על עובד-בסגנון של "כנות, מעשיות, הקיצונות התמידה, עבודת צוות רוח, Achieving גדולה", שלנו החברה רוצה בברכה מזמינים הכללית הקונים הפוטנציאליים מוזמנים לבקר, יש שיתוף פעולה טוב למען עתיד נפלא ביחד.


אם אתם מחפשים סין הליהוק יציקה, הליהוק במפעל, הליהוק החברה, ההשקעה הליהוק יציקה, השעווה האבודה הליהוק יציקה, בתי יציקה פלדה הליהוק, דיוק הליהוק יציקה, אנא אל תהסס לפנות Qianhao מתכת.