המתמחה בייצור של יציקות אבוד שעווה ההשקעה חלקי במכונה פלדה פחמן וסגסוגת פלדה, החברה שלנו היא בקנה מידה גדול מקצועי יציקה ההשקעה יציקה עם יכולות עיבוד שבבי עוצמה בסין. הוא מורכב 2 מתקנים מרכזיים, הן יציקת פלדה יציקה במפעל עיבוד CNC אשר מאפשרים לנו לספק דיוק הליהוק חלקים עם קיבולת שנתית של מעל 20,000 טון, ואת המוצרים מיוצאים בעיקר לאירופה, אמריקה, יפן ויעדים אחרים ברחבי העולם.

 

החברה שלנו הוקמה בשנת 1993, היא משתרעת על שטח כולל של כ 40,000 מטר מרובע ויש כ 400 עובדים. המטה ממוקם בעיר התעשייה המפורסמת Yinzhou, Ningbo בסין. זה מאוד נוח להגיע עם מיקום גיאוגרפי יתרון ; הוא ממוקם כ -40 ק"מ מנמל Bei-lun המהווה את הנמל השני בגודלו בסין, וכ -25 ק"מ מנמל התעופה הבינלאומי Lishe. בסיס הליהוק ממוקם Fenghua, Ningbo, מרחק של 20 ק"מ מן המטה, היציקה מצויד עם מספר סוגים של חיסכון באנרגיה & ידידותיים לסביבה קווי ייצור כולל אוטומטי או חצי אוטומטי קווי הייצור של תהליכים עיקריים: שעווה ביצוע, פגז ביצוע, לשפוך, טיפול בחום. מפעל עיבוד שבבי ממוקם במטה והוא מאובזר עם מלא ומתקדם CNC עיבוד שבבי כולל 30 מרכזי עיבוד אנכי ואופקיים, ויותר מ -30 מכונות CNC ו 50 ציוד עיבוד אחרים., מתקן עיבוד שבבי הוא עצמאי לחלוטין מן היציקה הליהוק יש צוות ניהול עצמאי מודל עסקי מותאם כדי שיתאימו. בנוסף הליהוק, חישול עיבוד, יש לה גם את המכונה מכונות פרופילים שונים. החברה שלנו יש גם הרבה ציוד בדיקה מתקדמות, כולל ספקטרומטר, Metallographic Metroscographic, מתח Tester, טמפרטורה נמוכה Tester, רנטגן Tester, MPT, UT , CMM, מכונת מדידה וידאו nd הלאה. עם מתקנים ומתקנים מתקדמים אלה, אנו מסוגלים לספק את יציקות באיכות גבוהה ללקוחות שלנו, ולעשות מוצרים המפגש דרישות בדיקה מקיפה על הרכב כימי , תכונות מכניות, בדיקות הרסניות לא מדויק בדיקות ממדי מדויק.

 

המוצרים שלנו מכסים מגוון רחב של תעשיות כולל רכבת & רכבת, רכב & משאית, מכונות בנייה, מכונות כרייה, מלגזה, מכונות חקלאיות, בניית ספינות , מכונות נפט, בנייה, שסתום ומשאבות, מחשב חשמלי, חומרה, ציוד כוח וכן הלאה. אנחנו מסוגלים לייצר מוצרים על פי רישומים הלקוחות או דוגמאות, אנו מתמקדים הן פחמן פלדה סגסוגת stee l. עד היום , יותר מ -100 חומרי גלם s ו- 5,000 סוגים של מוצרים שונים פותחו והופק על ידינו. אנחנו מכירים את הסטנדרטים החומריים של מדינות רבות, כגון סינית GB, ASTM אמריקאי, AISI, DIN הגרמני, EN האירופי, JIS היפני, BS הבריטי, AS אוסטרלי האגודה של רכבות אמריקאיות (AAR) וסטנדרטים תעשייתיים אחרים.

 

בהתחשב בעובדה כי foundris המסורתית רק עיבוד גס, החברה שלנו השלימה טרנספורמציה ושדרוג ליצרן עיבוד עמוק עם יכולות הייצור המורחבת. O ערכי הליבה ur מספקים ללקוחותינו פתרונות כולל perfec , מוצרים מוגמרים נהדר שירות לקוחות מעולה, ושואף להגדיל את הערך המוסף של המוצרים עבור התחרותיות הליבה שלה. אנו מתמקדים בפיתוח מוצרים באיכות גבוהה עבור השווקים העליון, המוצרים שלנו הם לא רק עבור לקוחות מקומיים, אלא מיוצאים ליותר מ -30 מדינות כגון ארה"ב, גרמניה, יפן, ספרד, איטליה, בריטניה, צרפת, הולנד, אוסטרליה וכו ' . הלקוחות שלנו כוללים לקוחות OEM רבים המתמחים ברכבת, רכב, מכונות בנייה , כבר יש לנו שיתוף פעולה עם כמה בעולם 500 החברות המובילות כאחד הספקים הגדולות שלהם הליהוק הפלדה בסין.

 

החברה שלנו ביצעה ניהול מבוסס מידע אשר מונע על ידי מערכת ERP ואנחנו עושים מאמצים כדי סטנדרטיזציה של מערכת הניהול שלנו. שנינו ISO9001 ו TS16949 מוסמך, וכיום שילוב כמה מצבי ניהול מתקדמים אחרים במערכת שלנו, כמו גם, 5S, ניהול ביצועים, ייצור רזה ייצור וכו 'בנוסף, הקמנו את מערכת ניהול סביבתי ISO14001 על מנת לקבל win-win המצב עבור הביצועים של הארגון והטבות חברתיות מנקודת מבט ארוכת טווח.

 

החברה יש להגדיר את המטרה האסטרטגית שהיא " פיתוח מוביל בתעשייה זו, שואפת לספק מפעל הליהוק עם התחרותיות הליבה ואת ערך הליבה ", אישר עם התחרותיות הליבה שלה כי " רעיונות מובילים, ציוד מתקדם, QC מעולה, ושירותים מושלמת " . זה נדבק לפילוסופיה ניהול איכות כי "החל מהצרכים הלקוח וכלה בשביעות רצונם, תוך התמקדות בדרישות הלקוח עולה על הציפיות שלהם". עם רוח הארגון של " לנוע עם פעמים , חלוציות וחדשנות, הרמוניה win-win, חתירה למצוינות", ועל בסיס סגנון העבודה של "יושר ומעשיות, מתמיד ללא הרף, עבודת צוות רוח, השגת הגדול", שלנו החברה רוצה בכנות להזמין את הקונים הפוטנציאליים הגלובלית לשלם ביקור ויש להם שיתוף פעולה טוב לעתיד נהדר יחד.